194

Volart Kısa Gece Elbisesi Modelleri %70'e varan indirimlerle

 

Volart tasarım kısa abiye elbise modelleri göz alıyor; daha çok saten kumaşların tercih edildiği kıyafetler dikkat çeken işlemeli detaylar ile dikkat çekiyor, özellikle katılacağınız bir kokteyl, arkadaşlarınız veya eşinizle çıkacağınız özel bir akşam yemeği için ideal, üstelik %70′e varan indirimler ile;

Tüm Abiyelere Bak

Volart marka saten siyah renk gece elbisesi

Kısa Siyah Gece Kıyafeti – Volmart tasarım V yaka bu elbise tam bir gece kurtarıcısı, farklı gün ve davetler için ideal. Açık burun siyah platform topuklu bir ayakkabı, siyah veya altın renk takılar ile tamamlayabilirsiniz.

Volart tasarım gümüş renk sırt dekolteli kısa abiye kıyafet

Gümüş kısa abiye – Balık sırtı dokulu kumaşı ile gözleri üstüne çeken mini elbise göğsündeki detay ile hareketlendirilmiş.

Volart tasarım safren renk sırt dekolteli kısa abiye elbise

Kısa abiye kıyafet – Safran renkli sade tasarım siyah çiçek desenleri ile süslenmiş, siyah takı ve platform ayakkabı ile tamamlanabilir.

Volart tasarım somon renk sırt dekolteli fiyonk detaylı abiye

Sade kısa  abiye – Volmart tasarım bu staplez elbise belindeki fiyonk ile hareket katılmış, oldukça şık bir kıyafet.

Volart tasarım siyah renk sırt dekolteli kısa abiye elbise

Siyah kısa elbise – Volmart marka kıyafet yaka detayı ile gerçekten bir zerafet örneği, bilekten kemerli topuklu ayakkabı ile kombinasyon yapılmış.

Kısa abiye kıyafet – Volmart marka tasarım asimetrik kesimi ile beğeni topluyor.

Volart saten gül kurusu renk kısa abiye elbise

Mini abiye elbise – Volmart marka gül kurusu renk straplez elbise sedeliği ve zefareti tercih edenler için en iyi seçimlerden birini oluştuyor.

Volart tasarım asimetrik kesim abiye

Kısa abiye kıyafet – Volmart tasarım elbisenin beli taşlar ile bezenmiş, tek omuz asimetrik stili ile bayanlar arasında en çok beğenilen kıyafetler arasında.

Diğer Abiyelere Bak

 

Leave a reply

 

Your email address will not be published.