123

Kısa Abiye Elbise Modelleri

 

Kısa abiye elbiseleri daha çok gençler tercih etse de doğru ölçüler kullanıldığında her yaştan kadın rahatlıkla giyebilir. Kadının yaşı yoktur, dolayısıyla kısa abiye elbise giymenin de yaşı yoktur. Kısa abiye elbiseler 2013 yılında değişik şekillerde karşımıza çıkacak. Her ne kadar uzun abiye elbiseler gecenin klasiği olsa da farklı halleriyle kısa abiye elbiseler de fazlasıyla seçiliyor. Kısa abiye satın al yazan linkleri incelemekte fayda var. Alışveriş sitesi olarak Morhipo, Markafoni, Trendyol, Limango gibi yerlerden çeşit abiye elbise bulabilirsiniz. Koton, Adil Işık, Forever New, Mango, Zara gibi büyük markalardan da kısa abiye çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Pembe abiye

En çok beğenilen kısa abiye modellerini anlatalım. Pembe mini elbiseler insanın içini okşuyor. Bir o kadar soft ve bir o kadar da masum güzelliği temsil edebilecek olan elbiseler. Hareketli tüllü eteğinin olması elbiseye ayrı bir hava katacaktır. Mezuniyet balosunda veya gala gecesinde giyebilirsiniz. Minik pembe elbiseleri altın sarısı platform topuklu bir ayakkabıyla kombin yapıp şık ve farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Tek kollu abiye
Sezonun vazgeçilmezlerinden olan dantel her yerde karşımıza çıkıyor tek kollu bu sade elbiseye, hareketli danteli apayrı bir hava katmış. Bel kısmındaki kurdele detayı da elbiseyi şık yapan unsurlardan bir tanesi. Sade ve şık olmak isteyenlerin tercihi olabilecek bir elbise. Elbiseye farklı bir hava katmak için kırmızı platform ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Kısa abiye modelleri arasında en ilgi çekici elbiselerden birisi de mini mini elbiseler. Gece elbiseleri arasında iddialı bir seçim. Altı altın sarısı olan elbiseleri davete giderken giyebilirsiniz. Altına ince bantlı ve topuklu bir ayakkabı giyerek tamamlayabilir, gecenin parlayan  yıldızı olabilirsiniz.

Şifonlu kısa abiye

Sade güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan bu kısa abiye elbise modelleri arasında yer alıyor. Hareketli kumaşı, belindeki fiyonk şeklindeki kemeriyle ince bir seçim yapılmış. Bronz tene daha çok yakışabilecek olan bu açık renkteki elbiseyi açık renk veya siyah topuklu bir ayakkabıyla kombin yapabilirsiniz. Bu elbiseye giyerken dikkat edilmesi gereken bir detay da sade bir makyaj yapmak. Abartılı bir makyaj elbisenin tüm havasını bozabilir.

Unknown source

 

Leave a reply

 

Your email address will not be published.