182

Kırmızı Halıda Balık Etek Elbiseler

 

Kırmızı halının ünlüleri törenlere, büyük özenle, en şık halleriyle gelmek için hazırlanıyorlar. 2011 sezonundan beri balık etek elbise modelleri büyük çıkış yaptı, bundan önce de balık etekli elbiseler vardı fakat yaygınlık kazanması iki yıl öncesine uzanıyor. Balık etek elbise abiyeler vücut ölçüleri oranlı olan kadınları denizkızı edasına büründürüyor. Şık ve zarif görünümü seven, hemen her yaştan kırmızı halı ünlüleri bu elbiseyi giydiklerini görüyoruz.

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

Kırmızı halının tam anlamıyla denizkızı büyüsünü yansıtan ismi Vanessa Hudgens. Lacivert straplez balık etek elbisesinin her şeyi oldukça oranlı. Kırmızı halı gecesinin ihtişamını elbisesiyle desteklemiş. Bakımlı sarı saçları ve mavi gözleriyle elbise bütünlük sağlamış. Eteklerindeki hareketli iniş sade şekilde inen elbisenin havasını tamamen değiştirmiş. Sade makyajı da oldukça güzel. Kullandığı uzun kolye bu elbiseyle çok uyum sağlamamış. Kısa bir kolye ya da ince zarif bir bilezik tercih etmesi daha yerinde olabilirdi.

Beyonce

Beyonce

Beyonce, cesaret isteyen göğüs dekolteli tül balık elbisesiyle kırmızı halıyı süslüyor. Dekoltesi daha ölçülü olsa çok daha rahat bir elbise olabilirdi. Takısız hali ise dikkat çekici. Böylesine dekolteli bir elbisede kısa zarif bir kolye çok daha güzel olabilirdi.

Jessica Alba

Jessica Alba

Jessica Alba, kırmızı halının en zarif denizkızlarından birisi. Elbisesi ve takıları birbirilerini iyi bir şekilde tamamlamış. Daha önce incelediğimiz ünlü isimlerden en iyi kolye seçimini Alba yapmış. Çantası çok güzel olmasa da, rujuyla çantanın renginin bir bütünlük içerisinde olması ise durumu iyileştirmiş.

Kristen Steweart

Kristen Steweart

Değişik tarzıyla adından bahsettiren Kristen Steweart kırmızı halıda da gene farklılığını ortaya koymuş. Siyah büzgülerle hareketlendirilmiş elbisesi sıra dışı. Hem elbise straplez hem de saçlarını topuz yaptırmış olması nedeniyle boynu bir hayli boş kalmış. Takı anlamında bir şey kullanmamış olması gene Steweart farkı.

 

Beyonce ve Vanessa Hudgens

Beyonce ve Vanessa Hudgens

Beyonce’nin balık etek abiyeleri sevdiği ve bu konuda da oldukça cesur olduğu ortada. İkinci genç yıldız Vanessa Hudgens de Steweart gibi siyah balık elbise seçimi yapmış. Hudgens ise şıklığını ön plana çıkarmış. Takıları ve göğüs bölümünde bulunan hareketli detayları ile uyum içerisinde. Diğer ünlüler gibi Hudgens de sade makyajıyla kırmızı halının denizkızı olmuş.

Unknown source

 

Leave a reply

 

Your email address will not be published.